Ales villanovaforru sardara san gavino condizione pianificazione
Download 36.51 Kb. Pdf ko'rish
|
408 / ALES - VILLANOVAFORRU - SARDARA - SAN GAVINO Condizione pianificazione FER SCO
SCO FER
SCO SCO
FER Numero corsa 1 3
7 9 11 13 ALES CORSO GRAMSCI, 20 05:50
10:50
14:20
ALES via Amsicora, 37 05:51
10:51
14:21
ALES corso Umberto I 132 05:51
10:51
14:21
CURCURIS 05:56
10:56
14:26
SIMALA via Cagliari, 45 06:00
11:00
14:30
SIMALA 06:01
11:01
14:31
GONNOSCODINA 06:06
11:06
14:36
GONNOPSCODINA via Roma, 40 06:06
11:06
14:36
GONNOSTRAMATZA Bivio Masullas 06:08
11:08
14:38
GONNOSTRAMATZA via Kennedy, 5 06:10
11:10
14:40
GONNOSTRAMATZA 06:11
11:11
14:41 15:10 COLLINAS 06:21
11:21
14:51 15:20 VILLANOVAFORRU via Umberto I, 58 06:25
11:25
-
15:24 VILLANOVAFORRU 06:26 07:20
11:26
- 15:25
VILLANOVAFORRU via Umberto I, 58 06:26 07:20
11:26
-
15:25 COLLINAS 06:31 07:25 08:10 11:31
- 15:30
COLLINAS via Vitt. Emanuele, 35 06:31 07:25 08:10 11:31
14:51 15:30 COLLINAS via Vitt. Emanuele, 1 06:31 07:25 08:10 11:31
14:51 15:30 SARDARA via dei Platani, 103 06:39 07:33 08:18 11:39
14:59 15:38 SARDARA via dei Platani, 59 06:39 07:33 08:18 11:39
14:59 15:38 SARDARA VIA CAGLIARI 5 06:41 07:35 08:20 11:41 13:45 15:01 15:40 SARDARA via San Gavino, 20 06:41 07:35 08:20 11:41 13:45
15:40
SAN GAVINO STAZIONE FS 06:50 07:44 08:29 11:50 13:54
15:49
SAN GAVINO PARK OSPEDALE 06:51 07:45 08:30 11:51 13:55
15:50
SAN GAVINO E.N.A.I.P. 06:52 07:46
11:52 13:56 15:51
San Gavino via Roma, 143 06:54 07:48
11:54 13:58 15:53
SAN GAVINO EX STAZIONE 06:55 07:49
11:55 13:59 15:54
408 / ALES - VILLANOVAFORRU - SARDARA - SAN GAVINO Condizione pianificazione FER SCO
FER SCO
FER Numero corsa 2 4
10 12 07:20 13:30 14:20
16:30 San Gavino via Trieste, 184 07:22 13:32 14:22
16:32 SAN GAVINO E.N.A.I.P. 07:23 13:33 14:23
16:33 SAN GAVINO OSPEDALE 07:24 13:34 14:24
16:34 SAN GAVINO STAZIONE FS 07:26 13:36 14:26
16:36 SARDARA via San Gavino, 20 07:34 13:44 14:34
16:44 SARDARA VIA CAGLIARI 5 07:35 13:45 14:35 15:05 16:45 SARDARA via dei Platani, 59 07:36
14:36 15:06 16:46 SARDARA via dei Platani, 103 07:36
14:36 15:06 16:46 COLLINAS via Vitt. Emanuele, 1 07:43
14:43 15:13 16:53 COLLINAS via Vitt. Emanuele, 35 07:44
14:44 15:14 16:54 COLLINAS 07:45
14:45 15:15 16:55 VILLANOVAFORRU via Umberto I, 58 -
14:49 -
- VILLANOVAFORRU -
14:50 -
- VILLANOVAFORRU via Umberto I, 58 -
14:50 -
- COLLINAS -
14:55 -
- GONNOSTRAMATZA 07:55
15:05 15:25 17:05 GONNOSTRAMATZA Bivio Masullas 07:57
15:27 17:07 GONNOPSCODINA via Roma, 40 07:59
15:29 17:09 GONNOSCODINA 08:00
15:30 17:10 SIMALA 08:05
15:35 17:15 SIMALA via Cagliari, 45 08:06
15:36 17:16 CURCURIS 08:10
15:40 17:20 ALES corso Umberto I 132 08:13
15:43 17:23 ALES CORSO GRAMSCI, 20 08:15
15:45 17:25 Download 36.51 Kb. Do'stlaringiz bilan baham: |
ma'muriyatiga murojaat qiling