Mitgliederliste Mundart-Initiative im Kreis Cochem-Zell e. V


Download 47.1 Kb.
Pdf ko'rish
Sana14.08.2018
Hajmi47.1 Kb.

Mitgliederliste 

Mundart-Initiative im Kreis Cochem-Zell e.V. 

 

 

Name   



Vorname 

 

Straße   



 PLZ und Ort 

 

  e-mail  



 

Mitglied seit  Telefon 

 

 

 



 

Alt 


            Cäcilia   

Im Beinhauser Weg 

56858 Peterswald-Löff.   

 

 



     05.01.09  06545 -409 

Arbogast 

Ursula   

Hochstr. 1 

 

56814 Ediger-Eller 



 

w.arbogast@t-online.de

    10.11.08  02675-1668 

Arbogast 

Werner  

Hochstr. 1 

 

56814 Ediger-Eller 



 

w.arbogast@t-online.de

    08.11.08  02675-1668 

Barden             Edith 

 

Schulstr. 9 



            56290 Sabershausen 

 e.m.barden@gmx.de      11.10.08  06762-2623 

Barden             Joachim  

Moselstr. 37 

 

56814 Ernst 



 

 

haus-barden@t-online.de



  29.5.09   02671-7799 

Bauer             Hildegard 

Koblenzer Str. 3  

56859 Alf 

 

 

h.bauer-alf@t-online.de



     07.11.08 06542-21836 

Berressem      Hans-Peter 

Hauptstr. 2 

 

56761 Urmersbach 



 

berressempeter@aol.com

 09.11.08 02653-8888 

Blümling          Franz Josef 

Im Kleefeld 1 

 

56856 Zell-Mosel 



 info@naves.historia.de      11.11.08 06542-960156 

Brachtendorf   Guido 

 

Lindenbornstr. 18 



50823 Köln 

 

 



laieguido@web.de

             01.02.09 0221-5345795 

Buchholz        Josef 

 

Birkenweg 5 



 

56858 Liesenich             

josef.buchholz@gmx.net

    01.10.08 06545-358 

Börsch            Franz 

 

Akazienweg 2              56856 Zell-Barl   



 

 

 



     13.10.08 06542-41134 

Bukschat        Manfred   

Löhr/Schlauf 9-11 

56812 Cochem  

jeanpirol@web.de

 

     01.01.09 02671-4033 



Christ            Helmut                Sonnenhof 1 

 

56865 Blakenrath 



 

 

 



     05.10.09 06545-405 

Eberhard        Ewald 

 

Brandenburg 42 



56856 Zell-Mosel 

 

 



 

     08.11.08 06542-41216 

Eichner           Annelore  

Bergstr. 5 

 

56858 St. Aldegund 



 

 

 



     05.11.08 0151-12553919 

Etges            Robert 

 

Höhenweg 19              56288 Zilshausen 



 

 

 



     08.11.08 06762-7211 

Färber            Peter 

 

Treiser Str. 14              56290 Mörsdorf  



 

 

 



     15.3.09   06762-1573 

Fuhrmann      Konrad   

Im Allen 1 

 

56759 Kaisersesch 



 

 

 



     15.10.08 02653-1403 

Franz            Liesel 

 

Siedlung 4 



 

56850 Maiermund 

Fax 06543-501097 

     22.10.08 06543-980101 

Gietz 

          Helmut   



Klosterkammerstr. 59   56858 St. Aldegund 

schoenblick.mosel@t-online.de10.12.08

 0654221257 

Heinzen         Ernst 

 

Im Flürchen 6              56858 Altstrimiig 



ernst-liesel@freenet.de

      24.06.09 06545-6651 

Gietzen          Oswald 

 

Klosterkammerstr. 56    56858 St. Aldegund 



o-gietzen@t-online.de        02.0.2.08 06542-22620 

Hemmerling   Hildruth   

Am Königsberg 1 

56859 Bullay 

 

hemmerlingbullay@web.de



 10.11.08 06542-2756 

Junglas          Elisabeth   

Auf dem Brühl 7 

56761 Urmersbach 

 

 

 



      08.11.08 02653-7711 

 

Kehsler         Cilli 



 

Bahnhofstr. 36              56862 Pünderich 

c.kehsler@gmx.de 

     11.11.08 06542-22094 

Kirfel 

        Hildegard   



Herrenstr. 8 

            56812 Cochem   

 

 

 



     24.10.08 02671-7246 

Kölzer          Reinhold   

Im Backesflur 1             56858 Forst-Hunsrück   

 

 



     15.3.09  06545-1640 

Krämer         Inge 

 

Bornweg 20 



 

56766 Auderath 

 

 

 



     14.10.08 02676-1706 

Kretzschmar Günter 

 

Zehnthausstr. 3             56858 St. Aldegund 



gur.kretzschmar@gmx.de

   07.11.08 06542-22710 

Millen         Manfred 

 

Gartenstr. 10 



 

56858 Altstrimmig 

manfred.millen42@gmx.de

 07.11.08 06545-504 



Moers          Jürgen 

      Bergstr. 22   

    56858 St. Aldegund 

info@moers-f-j.de

 

 

01.07.09  06542-21470 



Neumann     Josef 

      Schulstr. 2   

    56825 Beuren 

Josef.Neumann@gmx.de

 

15.03.09  02675-1268 



Pauli 

       Johann 

      Hauptstr. 41 

    56761 Hambuch 

 

 

 



 

09.11.08  02653-6629 

Pellio         Theresia 

     Martinstr. 4   

    56814 Ediger-Eller 

tpellio@gmx.de  

 

09.11.08  02675-276 



Pielen         Birgit 

     Schlossstr. 34 

    56856 Zell-Mosel 

birgit.pielen@rhein-zeitung.net  09.11.08  06542-962965 

Plonien        Herbert 

    Römerstr. 44  

    56253 Treis-Karden   

herbert.plonien@gmx.de

 

15.03.09  02672-7967 



Pulger         Inge 

    Pulgermühle  

    56253 Treis-Karden   

 

 



 

16.10.08  02672-2773 

Pulger         Paul-Heinz     Pulgermühle  

    56253 Treis-Karden   

 

 

 



02.01.09  02672-2773 

Reis 


       Martin 

    Sperberstr. 2  

    56856 Zell-Barl 

ma_reis@t-online.de 

 

02.02.09  06542-5545 



Rosinski      Roland 

    Klosterkammerstr. 50    56858 St. Aldegund  r.rosinski@gmx.de 

 

09.11.08  06542-21881 



Schäfer        Eva-Maria      Auf Tannerd 6 

    56859 Alf 

 

schaefer-alf@web.de   



13.10.08  06542-21033 

Scheid         Robert 

    Klosterkammerstr. 68    56858 St. Aldegund  petra.scheid@web.de   

10.11.08  06542-21696 

Schlagkamp Dieter 

    Zeller Str. 11  

    56820 Senheim 

schlagkamp@t-online.de 

09.11.08  02673-4381 

Schneider    Hermann      Roeser Strasse 15 

    56761 Kaifenheim 

himpes@t-online.de 

 

07.01.09  0162-2845374 



Schönborn   Bettina 

    Buchenstr. 1  

    56865 Blankenrath   

 

 



 

14.10.08  06545-912866 

Schommers Gerhard 

    Im Bungert 3  

    56858 St. Aldegund  info@schommers-wein.de 

13.10.08  06542-22285 

Schommers Marlies 

    Christophorusstr. 9      56858 St. Aldegund   

 

 

 



13.10.08  06542-21600 

Schommers Veit 

    Im Bungert 3  

    56858 St. Aldegund  veit.schommers@gmx.de 

20.11.08  06542-21293 

Schultes      Hildegard      Im Bungert 4  

    56814 Bruttig-Fankel 

schultes1956@aol.com

  

15.10.08  02671-607931 



Theisen       Richard 

    Untermarkstr. 3a 

    56073 Koblenz 

richard.theisen@web.de 

27.10.08  02606-1690 

Treis 


       Inge 

    am Moselstauseee 14   56858 St. Aldegund  inge.treis@gmx.de 

 

18.12.08  06542-22806 



Wilhelms     Agnes 

    Zeller Str. 13  

    56858 Peterswald 

siegfried.wilhelms@web.de 

21.10.08  06545-8977 

Wirtz 


      Jürgen 

    Im Kleefeld 7  

    56856  Zell   

j.wirtz@wirtz-online.de   

15.11.08  06542-9873-0 

Gem.Briedel,Bernh.Mathis Hauptstr. 184 

    56867  Briedel 

bernhardmathis@vr-web.de

         21.2.09 06542-4640 

Gem. Bruttig-Fankel 

Bgm.M. Ostermann 

    Klosterstr. 12  

    56814 Bruttig-Fankel 

buergermeister@bruttig-fankel.de

 14.3.09 02671-915297 

Gemeinde Valwig 

 

 

Sonnenhang 10     56812 Valwig 



buergermeister-valwig@freenet.de

 19.3.09 02671-91182 

 

 

  



Kreisverwaltung-Kulturbüro,Endertplatz 2               56812 Cochem          

irmgard.zimmer@cochem-zell.de



, 11.11.09  02671-6180 


Download 47.1 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©fayllar.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling