Organisation


Download 30.24 Kb.
Pdf ko'rish
Sana14.02.2017
Hajmi30.24 Kb.

DELEGATES BIPC

SURNAME

NAME

ORGANISATION

1 Idigesheva

Galina

RAIPON


gidigesheva@gmail.com

2 Berezhkov

Dmitry

RAIPON


dmr.bkv@gmail.com

3 Abryutina

Larissa  

RAIPON


4 Arteeva

Galina Anatolyevna

Yasavey

yasavey@atnet.ru



5 Belugin

Aleksandr Egorovich

Yasavey

beludji@mail.ru



6 Ledkov 

Igor Nikolayevich

Yasavey

yasavey@atnet.ru



7 Ledkov 

Ivan Egorovich

Yasavey

yasavey@atnet.ru



8 Platova 

Galina Vladimirovna

Yasavey

polarcloudberry@mail.ru



9 Khanzerova

Irina Leonidovna

Yasavey

yasavey@atnet.ru



10 Zganych

Valentina Sergeyevna

Yasavey

yasavey@atnet.ru



11 Semenov

Igor Sergeyevich

Yasavey

yasavey@atnet.ru



12 Avdeeva

Larissa Pavlovna

SUPS MO

13 Prakhova



Anna Danilovna

SUPS MO


pranada.pranna@gmail.com

14 Matrëkhin

Ivan Yakovlevich

OOSMO


ivan@saamicouncil.net

15 Makarova

Zinaida Ivanovna

OOSMO


16 Lukin

Gennady Petrovich

OOSMO

17 Afanasyeva



Nina Elisejevna

Kola Saami Association

nina@saamicouncil.net

18 Sakhmarkin

Andrei Mikhailovich

Kola Saami Association

19 Loskutova

Zinaida Sergeevna 

Kola Saami Association

20 Maximov

Alexei Alexandrovich

Vepsian Culture Society

21 Strogalschikova

Zinaida Ivanovna

Vepsian Culture Society

strogalchikov@rkmail.ru

22 Plyukhina

Svetlana Yakovlevna

Vepsian Culture Society

23 Baskova

Maria Georgievna

Vepsian Culture Society

24 Zaitseva

Nina Grigorievna

Vepsian Culture Society

25 Kharitonova

Elizaveta Evgenievna

Vepsian Culture Society

liza.veps@mail.ru

26 Manin


Andrei Alexandrovich

Vepsian Culture Society

27 Kokorina

Evgenia Sergeevna

Vepsian Culture Society

28 Pedersen

Geir Tommy

Saami Parliament Norway

29 Haaker

Heidi Persdatter Greiner

Saami Parliament Norway

heidihaaker@hotmail.com

30 Olli

Egil


Saami Parliament Norway

egil.olli@samediggi.no

31 Fjellheim

Rune Sverre

Saami Parliament Norway

rune.fjellheim@samediggi.no



32 Holmgren

Hanne


Saami Parliament Norway

hanne.holmgren@samediggi.no

33 Juuso

Tuomas Aslat 

Saami Parliament Finland

g.a.i.d@hotmail.com

34 Skerk

Josefina


Saami Parliament Sweden

josefina.skerk@gmail.com

35 Fjellström

Lars Erik

Saami Parliament Sweden

36 Store-Jakobsen

Bjarne

WGIP


bierna4u@hotmail.com

37 Sovkina

Valentina Vyacheslavovna

WGIP


tinasovkina@gmail.com

38 Retter

Gunn-Britt

Saami Council

gunnbritt@gmail.com

39 Rasmussen

Sigrun

Savio Museum



sigrun.rasmussen@sor-varanger.kommune.no

40 Kuchinskiy

Maksim

Saami Trade- and Development Centre



41 Afanasyeva

Anna  


Saami Trade- and Development Centre

ana.afanasyeva@gmail.com

42 Nilsen

Silje Kjeldsø

East Saami Museum

43 Thowsen

Monica

MFA Norway



monika.thowsen@mfa.no

44 Fredriksen

Jon

The Norwegian Consulate General 



jon.fredriksen@mfa.no

45 Hellum

Elin

The Norwegian Consulate General 



elin.marie.hellum@mfa.no

46 Powless

Ben

IEN


powless@gmail.com

47 Varsi


Magne Ove

Gáldu


mov@galdu.org

48 Henriksen

Christina

Norwegian Barents Secretariat

christina@barents.no

49 Hansen

Janne

Gáldu


jh@galdu.org

50 Kolosov

Alexey

East Saami Museum



honna.havas@sor-varanger.kommune.no

51 Feodoroff

Veikko

Skolt Saami Council



kolttienkylakokous@co.inet.fi

52 Ignatiev

Aleksandr A.

International Barents Secretariat

alexander.ignatiev@beac.st

53 Rosén


Kjerstin

BEAC/CSO


kerstin.rosen@foreign.ministry.se

54 Fredeng

Ellen

Troms County



ellen.fredeng@tromsfylke.no

55 Hansen

Håvald

Saami Trade- and Development Centre



havald@seg.deatnu.no

56 Länsman

Trine

Saami Trade- and Development Centre



trine@seg.deatnu.no

57 Westlien

Renate

Saami Trade- and Development Centre



renate@seg.deatnu.no

58 Åhrén


Mattias

Saami Council

mattias.ahren@saamicouncil.net

59 Sara


Elen Ragnhild

Finnmark County

elen.ragnhild.sara@ffk.no

60 Yushkov

Evgeny Anatolyevich

Barents Indigenous Peoples' Office

bipo.barents@gmail.com

61 Lund


Anna

International Barents Secretariat

anna.lund@beac.st

62 Utsi


Lars Miguel

International Barents Secretariat

lars.miguel.utsi@beac.st

63 Hildonen

Hannah

STAFF 


hannahveronika@hotmail.com

64 Danielsen

Elisabeth

STAFF 


elisabeth_17@hotmail.com

65 Rantala

Leif


INTERPRETER

leif.rantala@ulapland.fi

66 Galchenko

Evgeny  


INTERPRETER

67 Shavrina

Olga

INTERPRETER



68 Warzsinski

Maria Fuglevaag

69 Kalvemo

Johannes


NRK Sámi Radio

70 Måsø


Nils Henrik

NRK Sámi Radio

71 Johansen

Harry


NRK Sámi Radio


Download 30.24 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©fayllar.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling