Posta elettronica


Download 5.8 Kb.
Sana14.08.2018
Hajmi5.8 Kb.
background image
COMUNE DI SAN VITO AL TORRE 

 

                               Tel. 0432 997013   Fax 0432 997311  



 

                           P.E.C: comune.sanvitoaltorre@certgov.fvg.it 



NOME 

FUNZIONE 

POSTA ELETTRONICA 

Dott. Sergio Sciapeconi 

Segretario Comunale 

segretario@comune.sanvitoaltorre.ud.it 

Dott.ssa 

Francesca 

Russian 

Vice Segretario Resp. Area 

Amm.va 

francesca.russian@comune.sanvitoaltorre.ud.it 



Arch. Ivo Casa 

Resp. Area tecnica- ufficio 

urbanistica 

ivo.casa@comune.sanvitoaltorre.ud.it 



Rag. Loreadana Tessaro 

Resp. Area Finanziaria e 

Tributi 

loredana.tessaro@comune.sanvitoaltorre.ud.it 



P.E. Stefano Pecorari 

Resp. Servizi Demografici 

stefano.pecorari@comune.sanvitoaltorre.ud.it 

Sig.ra Crea Maria 

Coll. Uffici Demografici 

crea.maria@comune.sanvitoaltorre.ud.it 

Sig. Enio Milocco 

Coll. Uffici Demografici-

protocollo- coll. ufficio tecnico 

protocollo@com-san-vito-al-

torre.regione.fvg.it 

Rag. Cristiana Simeoni 

Coll. Ufficio Finanziario 



cristiana.simeoni@comune.sanvitoaltorre.ud.it 


Download 5.8 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©fayllar.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling