120 tuili pauli arbarei sardara sanluri cagliari
Download 94.27 Kb. Pdf ko'rish
|
- Bu sahifa navigatsiya:
- 120 - TUILI - PAULI ARBAREI - SARDARA - SANLURI - CAGLIARI
120 - TUILI - PAULI ARBAREI - SARDARA - SANLURI - CAGLIARI Condizione pianificazione SCO FER
SCO SCO
GIO SCO
FER Numero corsa 13 3
5 7 9 11 TUILI
15:15 PAULI ARBAREI
05:56
15:25 BIVIO LUNAMATRONA
05:58
15:27 LUNAMATRONA
06:00
15:29 VILLANOVAFORRU via delle Tamerici, 79
06:08
15:37 VILLANOVAFORRU
06:10
14:15
15:39 VILLANOVAFORRU via Umberto I, 58
06:10
14:15
15:39 COLLINAS
06:15
14:20
15:44 COLLINAS via Vitt. Emanuele, 35
06:15
14:20
15:44 COLLINAS via Vitt. Emanuele, 1
06:15
14:20
15:44 SARDARA via dei Platani, 103
06:23
14:28
15:52 SARDARA via dei Platani, 59
06:23
14:28
15:52 SARDARA VIA CAGLIARI 5
06:25
11:08 14:30
15:54 SARDARA via San Gavino, 20
06:25
11:08 14:30
15:54 SANLURI viale Trieste 10
06:38
11:21 14:43
16:07 SANLURI AUTOSTAZIONE
06:39
06:40 06:40
11:22 14:44
16:08 SANLURI Piazza San Pietro
-
- 06:42
-
- SANLURI PORTA NUOVA
-
- 06:42
-
- SERRENTI via Nazionale, 257
06:52
06:53 06:53
11:35
16:21 SERRENTI via Nazionale, 213
06:52
06:53 06:53
11:35
16:21 SERRENTI via Nazionale, 83
06:53
06:54 06:54
11:36
16:22 SERRENTI via Nazionale 19
06:54
06:55 06:55
11:37
16:23 VILLAGRECA CENTRO
07:04
- 07:05
11:47
- NURAMINIS via Nazionale 297
07:12
07:08 07:13
11:55
16:36 NURAMINIS via Nazionale 170
07:13
07:09 07:14
11:56
16:37 NURAMINIS FR Municipio 07:10 07:14
07:10 07:15
11:57
16:38 MONASTIR VIA NAZIONALE, 1 07:18 07:22
07:18 07:23
12:05
16:46 MONASTIR via Nazionale 99 07:20 07:24
07:20 07:25
12:07
16:48 MONASTIR via Nazionale 179 07:20 07:24
07:20 07:25
12:07
16:48 MONASTIR VIA NAZIONALE, FR. 240 07:22 07:26
07:22 07:27
12:09
16:50 CANTONIERA SESTU - -
- 07:37
-
17:00 CAGLIARI via del Fangario - -
-
-
17:08 CAGLIARI v.le Sant'Avendrace, 252 - -
-
-
17:11 CAGLIARI v.le Trieste-Ee.ll. - -
-
-
17:13 CAGLIARI via Roma 86 - -
-
-
17:16 BIVIO OSPEDALE BROTZU 07:37 07:41
07:37
12:24
- CAGLIARI OSPEDALE BROTZU 07:39 07:43
07:39
12:26
- CAGLIARI via Cornalias/Sulcis 07:43 07:47
07:43
12:30
- CAGLIARI via Cornalias/Quirra 07:43 07:47
07:43
12:30
- CAGLIARI via Calamattia 07:48 07:52
07:48
12:35
- CAGLIARI VIALE CIUSA 07:53 07:57
07:53
12:40
- CAGLIARI via Bacaredda-Mercato 07:56 08:00
07:56
12:43
- CAGLIARI VIA SONNINO LEG. CC 08:01 08:05
08:01
12:48
- CAGLIARI AUTOSTAZIONE ARST 08:06 08:10
08:06
12:53
17:20 120 - TUILI - PAULI ARBAREI - SARDARA - SANLURI - CAGLIARI Condizione pianificazione FER SCO
FER SCO
FNSC SCO
FER SCO
FER Numero corsa 4 2
12 6 8 10 14 16 CAGLIARI AUTOSTAZIONE ARST 12:35
13:00
13:35
13:35
19:00
CAGLIARI VIA SONNINO LEG. CC 12:40
-
13:40
13:40
-
CAGLIARI via Bacaredda-Mercato 12:45
-
13:45
13:45
-
CAGLIARI VIALE CIUSA 12:48
-
13:48
13:48
-
CAGLIARI via Calamattia 12:53
-
13:53
13:53
-
CAGLIARI via Cornalias/Quirra 12:57
-
13:57
13:57
-
CAGLIARI via Cornalias/Sulcis 12:58
-
13:58
13:58
-
CAGLIARI OSPEDALE BROTZU 13:03
-
14:03
14:03
-
BIVIO OSPEDALE BROTZU 13:05
-
14:05
14:05
-
CAGLIARI viale Trieste/Ass.to Turismo -
13:03
-
-
19:03
CAGLIARI v.le Trieste-Ee.ll. -
13:04
-
-
19:04
CAGLIARI VIALE MONASTIR, 23 -
13:10
-
-
19:10
CAGLIARI viale Monastir, 151 -
13:10
-
-
19:10
CANTONIERA SESTU -
-
-
-
14:20 -
MONASTIR VIA NAZIONALE, 1 13:23
-
14:23
14:23
14:30 -
MONASTIR via Nazionale 99 13:25
-
14:25
14:25
14:32 -
MONASTIR via Nazionale 179 13:25
-
14:25
14:25
14:32 -
MONASTIR VIA NAZIONALE, FR. 240 13:27
-
14:27
14:27
14:34 -
NURAMINIS via Nazionale 12 13:36
13:34
14:36
14:36
14:43 19:34
NURAMINIS via Nazionale fr 71 13:37
13:35
14:37
14:37
14:44 19:35
NURAMINIS FR Municipio 13:38
13:36
14:38
14:38
14:45 19:36
NURAMINIS via Nazionale 170 13:38
13:36
14:38
14:45 19:36
NURAMINIS via Nazionale 297 13:38
13:36
14:38
14:45 19:36
VILLAGRECA CENTRO 13:43
13:41
-
14:50 19:41
SERRENTI via Nazionale, 257 13:50
13:48
14:48
14:57 19:48
SERRENTI via Nazionale, 213 13:50
13:48
14:48
14:57 19:48
SERRENTI via Nazionale, 83 13:51
13:49
14:49
14:58 19:49
SERRENTI via Nazionale 19 13:52
13:50
14:50
14:59 19:50
SANLURI via Carlo Felice, 92 -
-
-
15:13 -
SANLURI Via Bologna 4c 14:06
14:04
15:04
- 20:04
SANLURI AUTOSTAZIONE 14:07
13:40 14:05
14:10
14:10 15:05
- 20:05
SANLURI Piazza San Pietro
13:42
14:12
14:12
15:14 20:07
SANLURI SCUOLE
13:45
-
14:15
- -
SANLURI via Orsini, 7
13:47
-
14:17
- -
SANLURI PORTA NUOVA
13:49
14:12
14:19
15:14 20:07
SANLURI AUTOSTAZIONE
-
-
-
15:16 -
SARDARA via San Gavino, 20
14:01
14:24
14:31
20:19
SARDARA VIA CAGLIARI 5
14:02
14:25
14:32
20:20
SARDARA via dei Platani, 59
14:03
14:26
14:33
20:21
SARDARA via dei Platani, 103
14:03
14:26
14:33
20:21
COLLINAS via Vitt. Emanuele, 1
14:10
14:33
14:40
20:28
COLLINAS via Vitt. Emanuele, 35
14:11
14:34
14:41
20:29
COLLINAS
14:12
14:35
14:42
20:30
VILLANOVAFORRU via Umberto I, 58
14:16
14:39
14:46
20:34
VILLANOVAFORRU
14:17
14:40
14:47
20:35
VILLANOVAFORRU via delle Tamerici, 79
14:41
14:48
20:36
LUNAMATRONA piazza R. Elena, 11
14:49
14:56
20:44
LUNAMATRONA
14:50
14:57
20:45
BIVIO LUNAMATRONA
14:52
14:59
20:47
PAULI ARBAREI
14:54
15:01
20:49
TUILI
15:04
15:11
Document Outline
Download 94.27 Kb. Do'stlaringiz bilan baham: |
ma'muriyatiga murojaat qiling