February 24-25, 2017 welcome


Download 455 b.
Sana05.08.2017
Hajmi455 b.


February 24-25, 2017


4 Khurana, Ranieri, Shah, Sharma Wm. Mason team #2

  • 4 Khurana, Ranieri, Shah, Sharma Wm. Mason team #2

  • 3 Itenberg, Parshionikar, Polishuk Wm. Mason team #1

  • 2 Brown, Kozerski, Newman, Szydlowski Lakota East H.S. #1111

  • 1 Appalaneni, Bahubalendruni, Kathula, Shah Centerville H.S. team#1



5 Abigail Watson, Kettering Fairmont H.S

  • 5 Abigail Watson, Kettering Fairmont H.S

  • 4 Anna Komissarova, Wm. Mason H.S.

  • 3 Deborah Ipinmoroti, Glen Este HS

  • 2 Nikky Soni, Wm. Mason H.S.

  • 1 Calista Busch, Wm. Mason H.S.



5

  • 5

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1



5 Barth, Lang Live Oaks Team#2

  • 5 Barth, Lang Live Oaks Team#2

  • 4Holzschuh, Stickler Butler Tech team#3

  • 3 Menger, Pike Greenville Senior HS team#1

  • 2 Phair, Wilson lakota East HS team#1119

  • 1 Seppi, AkermanLakota East HS team#1002



5 Alexandria Anderson, Lakota east HS

  • 5 Alexandria Anderson, Lakota east HS

  • 4 Katherine Luken, Butler Tech

  • 3 Sarah Eckhoff , Butler Tech- Colerain CC

  • 2 Zayneib Darwiche , Lakota east HS

  • 1 Madison Pucke, Lakota east HS



3 Danette Becerra, Wm. Mason H.S.

  • 3 Danette Becerra, Wm. Mason H.S.

  • 2 Alexis Hoehler, Wm. Mason H.S.

  • 1 Jackson Moon , Wm. Mason H.S.



5 Nibert, Strait, Thmpson, Whicker, Greenville Senior H.S team#2

  • 5 Nibert, Strait, Thmpson, Whicker, Greenville Senior H.S team#2

  • 4 Back, Kretschmar, Pell, Schmitmeyer Greenville Senior H.S. team#1

  • 3 Torbeck, Whiles, Butler Tech team #1

  • 2 English, Lake, Uematsu, Waller Wm. Mason H.S. team #1

  • 1 DeNoma, Grzanke, Jackson, Oligee Butler Tech team #2



5 Maddy, Sanks, Howard, Williams Butler Tech Northwest HS team#1

  • 5 Maddy, Sanks, Howard, Williams Butler Tech Northwest HS team#1

  • 4 Banks, Bonnlander, Gerhardt, Webster Harrison HS team#1

  • 3 Agrawal, Modgil, Singhvi Centerville HS team#2

  • 2 Herzog, Neltner, Strack Lakota East HS team#1113

  • 1 Anderson, Daskalakis, Dhingra, Wani Centerville HS team#1



4 Taylor Kehrt, Butler Tech

  • 4 Taylor Kehrt, Butler Tech

  • 3 Katelyn Avore , Greenville Senior HS

  • 2 Victoria Miller, Laurel Oaks

  • 1 Merannda Land, Butler Tech



5 Briana Mottie Laurel Oaks

  • 5 Briana Mottie Laurel Oaks

  • 4 Sydney Coogan Scarlet Oaks

  • 3 Briana Collins Scarlet Oaks

  • 2 Brielle Collins Scarlet Oaks

  • 1 Adam Elzarka Mason HS



2 Rucker, Tran, Kettering Fairmont HS team#2

  • 2 Rucker, Tran, Kettering Fairmont HS team#2

  • 1 Bowser, Thompson, Kettering Fairmont HS team#1



5 Evie Henson Kettering Fairmont

  • 5 Evie Henson Kettering Fairmont

  • 4 Kristen Olthaus Harrison HS

  • 3 Beakal Amsalu Lakota East HS

  • 2 Jalen Ramiro Mason HS

  • 1 Matthew Minick Mason HS



5 Sara Vonstein , Wm. Mason HS

  • 5 Sara Vonstein , Wm. Mason HS

  • 4 Lauren Beaudry, Wm. Mason HS

  • 3 Carley Wesseler, Harrison HS

  • 2 Jamiya Walton, David H. Ponitz CTC

  • 1 Olivia Esterkamp, Harrison HS



3 McKenzie Foster, Butler Tech Northwest HS

  • 3 McKenzie Foster, Butler Tech Northwest HS

  • 2 Taira Ruble, Greenville Senior HS

  • 1 Lauren Harvey, Lakota East HS



5 Lakota East HS Team#1114 (Jenna Duckworth & Sara Lunsford)

  • 5 Lakota East HS Team#1114 (Jenna Duckworth & Sara Lunsford)

  • 4 Wm. Mason Team#1 ( Alekhya Kondragunta & Mira Krishnan)

  • 3 Kettering Fairmont HS team#3 (Scott Elliott & Jaevyn Wachs Scott)

  • 2 Harrison HS Team#1 (Emily Keith & Talor Kirkland)

  • 1 Lakota West HS Team#1 (Carly Clisham & Isabel Steen)



5 Colburn, Omaits, Strapp Lakota East HS Team#1115

  • 5 Colburn, Omaits, Strapp Lakota East HS Team#1115

  • 4 Lindley, Owens, Wiandt, Butler Tech Team#1

  • 3 Cooney, Reimer, Whitehead Lakota East HS Team#1121

  • 2 Cieslar, Fyffe, Wilson Live Oaks team#1

  • 1 Gehring, Greve, Powell, Watkins, Scarlet Oaks team#2



5 Rawlings, Sinclair Butler tech Colerain CC team#3

  • 5 Rawlings, Sinclair Butler tech Colerain CC team#3

  • 4 Anderson, Burgess, Rice Butler tech team#1

  • 3 Atkinson, Kolbinsky, Marpert Butler tech Colerain CC team#2

  • 2 Mote, Oda, Greenville Senior HS team#1

  • 1 Bilo, Williams Wm. Mason HS team#1



5 Smith, Widmeyer Laurel Oaks Team#2

  • 5 Smith, Widmeyer Laurel Oaks Team#2

  • 4 Houston, Willis Harrison HS team#1

  • 3 Turner, young David H. Ponitz CTC team#1

  • 2 Miller, Robinson David H. Ponitz CTC team#4

  • 1 Goodman, Wracker, Wm. Mason HS team#1



5

  • 5

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1



5 Lydia Bryant, Butler tech Northwest HS

  • 5 Lydia Bryant, Butler tech Northwest HS

  • 4 Tara Sprandel, Butler tech

  • 3 Benjamin Scott, Harrison HS

  • 2 Lorayne Perez, Wm. Mason

  • 1 Grace Chaney, Lakota East HS



5 Brooklyn Pollock, Laurel Oaks

  • 5 Brooklyn Pollock, Laurel Oaks

  • 4 Brayden Price, Greenville Senior HS

  • 3 Bethany Potter, Greenville Senior HS

  • 2 McKenzie Chandler, Butler tech

  • 1 Seth Unger, Greenville Senior HS



5

  • 5

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1



5 Jason Glass, Live Oaks

  • 5 Jason Glass, Live Oaks

  • 4 Krista Martin, Butler Tech

  • 3 Abigale Marshall, Butler Tech

  • 2 Cassie Cromwell, Greenville Senior HS

  • 1 Dodge Sucharda, Greenville Senior HS



5 Keeya Kaneria Mason HS

  • 5 Keeya Kaneria Mason HS

  • 4 Noah Pretot Live oaks

  • 3 Hannah Young Harrison HS

  • 2Michael Thomas Harrison HS

  • 1 Ishani Paul Mason HS



5 Evan Mendenhall Greenville Senior

  • 5 Evan Mendenhall Greenville Senior

  • 4 Isabel Miller Kettering Fairmont

  • 3 Olivia Gittens Mason HS

  • 2 Courtney Powless Lakota West

  • 1 Julietta Collins Mason HS



5 David Towell Glen Este HS

  • 5 David Towell Glen Este HS

  • 4 Sahithi Nagisetty Mason HS

  • 3 Cameron Potts Kettering Fairmont

  • 2 Clattib Klosterman Greenvillle Sen

  • 1 Olivia Hazel Mason HS



5 Isaac Johnson Mason HS

  • 5 Isaac Johnson Mason HS

  • 4 Emily Plummer Mason HS

  • 3 Emily Miller Mason HS

  • 2 Hayley Harmon Harrison HS

  • 1 Alexandra Hausfeld Lakota West



5 Julia Hartinger Butler Teck

  • 5 Julia Hartinger Butler Teck

  • 4 Sarah Cope Lakota East HS

  • 3 Blair Hoeting Mason HS

  • 2 Ahilya Bali Mason HS

  • 1 Samith Venkatesh Centerville HS



5 Lillian Kellum Butler tech

  • 5 Lillian Kellum Butler tech

  • 4Abby Rockenhaus Lakota west

  • 3 Megan Wang Mason HS

  • 2 Megan Knoepfler Mason HS

  • 1 Just Mohr Harrison HS



5 Alexander Koziel, Lakota west HS

  • 5 Alexander Koziel, Lakota west HS

  • 4 Kathy Zhong, Mason HS

  • 3 Nowshin Islam, Mason HS

  • 2 Logan Lake, Harrison HS

  • 1 Madison Huber, Harrison HS



2 Cierra Jones, Live Oakes

  • 2 Cierra Jones, Live Oakes

  • 1 DeManuel Montgomery, Butler Tech



5

  • 5

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1



2 Morgan Brewer, Butler Tech

  • 2 Morgan Brewer, Butler Tech

  • 1 Taylor Tribbey, Butler Tech



5 Donkor, Dubler, Gibson, Saleh Lakota West HS team#1

  • 5 Donkor, Dubler, Gibson, Saleh Lakota West HS team#1

  • 4 Abdu, Bakali Lakota East HS team#3

  • 3 Ali, Dhaliwal, Soleimanpour Centerville HS team #1

  • 2 Adam, Harris, Linneman, Pannek Lakota East HS team #2

  • 1 Dishun, Finley, Lunsford Lakota East HS team#1118



1 Patil, Shah Mason HS

  • 1 Patil, Shah Mason HS



5 Andoh Arko, Lakota West HS

  • 5 Andoh Arko, Lakota West HS

  • 4 Anthony Molinari, Wm. Mason HS

  • 3 Nicolai Waddell, Butler Tech

  • 2 Paige Bentley,Lakota East HS

  • 1 Hayden Hoogerhyde,Lakota East HS



4 Ethan Reilly, Live Oaks

  • 4 Ethan Reilly, Live Oaks

  • 3 Victoria Davis, Butler Tech Northwest HS

  • 2 Jacque Tanner-Blair, Butler Tech

  • 1 Stephanie Cox, Harrison HS



4 Heaven Draper, Wm. Mason HS

  • 4 Heaven Draper, Wm. Mason HS

  • 4 Saloni Patel, Lakota West HS

  • 2 Makenna Henderson, Lakota East HS

  • 2 Alyson Hamilton, Lakota East HS

  • 1 Hannah Gentry, Butler Tech



5 Ashley Karns, Greenville Senior HS

  • 5 Ashley Karns, Greenville Senior HS

  • 4 Christy Brichant, Live Oaks

  • 3 Katelyn Stock, Greenville Senior HS

  • 2 Alejandro Segura, Greenville Senior HS

  • 1 Katherine Moseley, Wm Mason HS



5 Teagan Kleman, Lakota West

  • 5 Teagan Kleman, Lakota West

  • 5 Ashley McMahan, Scarlet Oaks

  • 4 Jess Stang, Lakota East HS

  • 4 Lily Michael, Kettering Fairmont HS

  • 3 Jasmine Kaur, Wm. Mason HS

  • 2 Haley Christman, Greenville Senior HS

  • 1 Sriya Suraapaneni , Wm. Mason HS



5 Katie Agee, Greenville Senior HS

  • 5 Katie Agee, Greenville Senior HS

  • 4 Taylor Mahan, Scarlet Oaks

  • 3 Haley Roos , Butler Tech

  • 2 Erica Pearce, Greenville Senior HS

  • 1 Kalysta Butler, Scarlet Oaks



5

  • 5

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1



4 Alexis Meals, Butler Tech

  • 4 Alexis Meals, Butler Tech

  • 3 Autumn Hacker, Butler Tech

  • 2 Rianna Apple, Greenville Senior HS

  • 1 Renee Dreiling, Diamond Oaks



5 Michael Gonzalez Gomez, Scarlet Oaks

  • 5 Michael Gonzalez Gomez, Scarlet Oaks

  • 4 Brooklyn Masters, Live Oaks

  • 3 Witt Anthony, Kettering Fairmont HS

  • 2 Darian Weikel, Harrison HS

  • 1 Ruzzell Chiu, Wm. Mason HS.



5 Keirsten Mays, Butler Tech

  • 5 Keirsten Mays, Butler Tech

  • 4 Brianna Hitzman, Scarlet Oaks

  • 3 Hope Byrum, Greenville senior HS

  • 2 Melany Sosa, Butler Tech

  • 1 Kennedy Davis, Lakota East HS



3 Allard, Verkley, holden Scarlet Oaks team#1

  • 3 Allard, Verkley, holden Scarlet Oaks team#1

  • 2 Ballman, Flynn, Miller, Morrison, Owens, Richey Butler Tech team#1

  • 1 Gallagher, Shafqat, Sylvester, Weber Wm. Mason HS team#1



4 Bolander, Howard, Mason, Wilson Lakota East HS team#1117

  • 4 Bolander, Howard, Mason, Wilson Lakota East HS team#1117

  • 3 Beyke, Hill, Shaffer, Greenville Senior HS team#1

  • 2 Bause, cornwell, Itenberg, Schmid, Solimini Wm. Mason HS team#1

  • 1 Jerek, Memory-Gillespie, Moore Harrison HS team#1



5 Farha Watley, Lakota West

  • 5 Farha Watley, Lakota West

  • 4 Melanie Wilzbach, Butler Tech Northwest HS

  • 3 Nicolas Adanes, Lakota East

  • 2 Arhama Ahmed, Wm. Mason HS

  • 1 Jessica Tanner, Greenville Senior HS



1 Briley Roudebush, Harrison HS

  • 1 Briley Roudebush, Harrison HS



5 Skyler Vaughn, Scarlet Oaks

  • 5 Skyler Vaughn, Scarlet Oaks

  • 4 Zachary Moran, Live Oaks

  • 3 Hayley Maher, Greenville Senior HS

  • 2 Kayde Russell , Laurel Oaks

  • 1 Brandon McCammon, Laurel Oaks



5 Madison Delaney, Lakota East HS

  • 5 Madison Delaney, Lakota East HS

  • 4 Morgan Haynie , Harrison HS

  • 3 Erin Brown, Kettering Fairmont HS

  • 2 Meghan Curran, Wm Mason HS

  • 1 Mollie Black, Lakota East HS




Do'stlaringiz bilan baham:


Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©fayllar.org 2017
ma'muriyatiga murojaat qiling