Rank Country Group/Club Preliminary Final Score tv av exe score fin minetit Elite


Download 52.67 Kb.

Sana03.10.2017
Hajmi52.67 Kb.

AGG World Championships 2017

Helsinki Ice Hall, Finland

26.05.2017-28.05.2017 Juniors

Rank Country Group/Club

Preliminary

Final

Score

TV

AV

EXE

Score

TV

AV

EXE

Score

1.

FIN



Minetit Elite

Järvinen Ida, Kankaanpää Tuuli,

Kaukomaa Janina, Koski Roosa,

Panula Alina, Ruismäki Riina,

Saarenrinne Viivi, Söderling Enni

SC Vantaa, Tampereen Voimistelijat,

Tapanilan Erä,

5.900


3.750

9.350 19.000  

(1)

5.900


3.850

9.350 19.100  

(1)

38.100

2.

FIN



OVO Junior Team

Handelberg Aino, Ilvessalo Tytti,

Kangas Angelica, Kapanen Aurora,

Koivunen Emma, Koski Iiris, Laaksonen

Alli, Pihlajaniemi Tua-sofia, Soini Olivia,

Uosukainen Matilda

Olarin Voimistelijat, Finnish Gymnastics

Federatio

5.800


3.800

9.250 18.850  

(2)

5.750


3.800

9.050 18.600  

(2)

37.450

3.

RUS



Victoria

Antoshina Anastasiia, Furtseva Polina,

Khakhulina Anastasia, Kurta Zhanna,

Shishenina Arina, Skuzovatkina

Anastasia, Salnikova Polina, Smagina

Iuliia

Russian Federation of Aesthetic

Gymnastics

5.750


3.800

9.000 18.550  

(3)

5.900


3.500

9.150 18.550  

(3)

37.100

4.

RUS



Victoria Strela

Budagyan Anait, Kazantceva Elizaveta,

Lazeikina Nadezhda, Pavlenova

Anastasia, Rakitina Ekaterina, Rodina

Natalia, Sadovnik Alina, Zrazhevskaia

Anastasiia, Liapina Olga

Russian Federation of Aesthetic

Gymnastics

5.600


3.700

8.600 17.900  

(4)

5.750


3.400

9.000 18.150  

(4)

36.050

5.

EST



GC Rytmika Perfetto Juniors

Aduson Sandra Liisa, Eensoo Gabriele,

Gulbis Grete-lisette, Lillemets Keliis,

Peetso Laura Liis, Lepaste Keilin,

Reimaa Eliise, Veermäe Ingrid,

Šteinmiller Elliane, Toomsalu Grete

Estonian Gymnastics Federation

5.300


3.500

8.300 17.100  

(5)

5.250


3.250

8.800 17.300  

(5)

34.400

6.

EST



GC Janika Rosett

Ribelus Elina, Vahelaan Lotte,

Klaassen Mariann, Palla Andra, Riitsalu

Rose-marie, Korol Greete, Tint Lysette

Estonian Gymnastics Federation

5.200


3.250

7.900 16.350  

(8)

5.500


3.200

8.300 17.000  

(6)

33.350

7.

BUL



ETAR ELIT

Encheva Yoana, Hristova Elena,

Kodzheykova Ivena, Antonova

Stefania, Kazakova Vivian, Angelova

Maria, Nikolova Ralitsa, Deneva

Hristiyana, Ivanova Dayana

Etar Elit

4.850


3.150

8.000


16.000  

(10)


4.700

3.050


8.450 16.200  

(7)


32.200

Rank Country Group/Club

Preliminary

Final

Score

TV

AV

EXE

Score

TV

AV

EXE

Score

8.

ESP



RÍTMICA CARTAGENA

Blanco Alba, Pascual Carlota, Garcia-

prefasi BelÉn , Tobal Luna, Velez

Remedios, Pascual Iziar, Montero

Andrea, Garcia-prefasi Candela,

AgÜera Mari Carmen, Perez Yolanda,

Ruiz Maria Del Mar

ASOCIACIÓN DE GIMNASIA

ESTÉTICA DE GRUPO - AEGEG

4.200


3.050

7.400


14.650  

(14)


5.000

2.650


8.050 15.700  

(8)


30.350

9.

FAO



Team Eina

Ósá Anna, Brúnni Barbará, Balle Birita,

Smith Fia, Jacobsen Lea, Mittún Mária,

Lofti Ró R. á, Gaerdbo Rúna, Hansen

Victoria

Havnar Fimleikafelag

4.150


3.000

7.550


14.700  

(12)


4.300

2.850


7.850

15.000  

(10)


29.700

10.


DEN

Team Elina

Gantzel Caroline, Urup Cecilia, Nielsen

Emilie, Larsen Emma, Christensen

Josephine, Nielsen Maja, Skødstrup

Malene, Rasmussen Michelle, Ebeling

Sarah

Gymnastics Club Greve

4.350


3.000

7.350


14.700  

(12)


4.450

2.800


7.700

14.950  

(11)


29.650

11.


UKR

DELICE JUNIOR

Anikieieva Anastasiia, Hudz Dariia,

Kahramanian Anzhelika,

Kryvonishchenko Amina, Kvashnina

Oksana, Lytvynchuk Sofiia, Mazur

Sofiia, Morozova Kristina, Safina

Valeriia, Tsybulka Oleksandra

FAGGU

4.150


2.750

6.900


13.800  

(15)


4.800

2.450


8.050 15.300  

(9)


29.100

12.


ESP

GIMNÀSTICA SANT CUGAT

Millner Alexandra, Vorobyova Kateryna,

Maresma Mireia, Sanchez Gemma,

Fernandez Maria Luisa, Silberman

Florencia, Martinez Blanca Mei,

Castells Calvo

ASOCIACIÓN ESPAÑOLA DE

GIMNASIA ESTÉTICA DE GRUPO

4.100


2.800

6.850


13.750  

(16)


4.650

2.400


7.300

14.350  

(12)


28.100

13.


FIN

Minetit Elite United

Alekseeva Alesya, Hakala Jessica,

Mäkinen Kaisa, Nurmi Mari, Pajunen

Rosa, Silvennoinen Pihla, Väisänen

Emilia

SC Vantaa, Tampereen Voimistelijat,

Tapanilan Erä,

5.150


3.400

8.450 17.000  

(6)

-

-



-

-  

17.000

14.


FIN

Gloria Junior

Andersson Matilda, Kahiluoto Helmi,

Lågas Essi, Mäntymäki Suvi, Niemi

Ella, Reijnen Noëlle, Stenfors Aada,

Valve Ilona, Vierula Ines

Pakilan Voimistelijat, Finnish

Gymnastics Federati

5.150


3.400

8.400 16.950  

(7)

-

-



-

-  

16.950

15.


RUS

Roxett

Andrianova Valeriia, Baranchikova

Uliana, Buravleva Daria, Erokhina

Mariia, Glushenkova Elizaveta,

Gremiakova Elizaveta, Korneeva Anna,

Levina Ekaterina, Ostinskaia Daria,

Romashkina Angelina

Russian Federation of Aesthetic

Gymnastics

4.850


3.400

8.000 16.250  

(9)

-

-



-

-  

16.250

Rank Country Group/Club

Preliminary

Final

Score

TV

AV

EXE

Score

TV

AV

EXE

Score

16.


EST

GC Janika Mireth

Arro Isabel Marie, Eensoo Maria, Lass

Keiti, Lubi Carmen-ly, Pauljukaite Elis,

Põder Kristin, Rebase Elisabeth, Tamm

Kaisa

Estonian Gymnastics Federation

4.700


3.250

7.900


15.850  

(11)


-

-

-



-  

15.850

17.


FAO

Junior National Team

Lógv Rósa, Hansen Rósa, Nolsoe

Bjork, Gaardbo Beinta, Bjartaliio

Jóhanna Kristina, Hansen Elsa Maria,

Johannesen Sunnvá, Svoostein Astrid,

Johansen Miriam

Junior National Team

3.900


3.000

6.550


13.450  

(17)


-

-

-



-  

13.450

18.


HUN

QUEENS

Katona Laura, Katona Dorina, BabÁly

VirÁg, BabÉly Tekla, TimÁr BorbÁla,

Apjok RÉka, LudÁnyi Luca

HUNGARIAN AESTHETIC GROUP

GYMNASTICS FEDERATION

3.250


3.050

7.100


13.400  

(18)


-

-

-



-  

13.400

19.


DEN

Team Navona

Geelmuyden Amalie, Launbjerg

Regitze, Miltoft Cecilie, Pedersen

Filippa, Borchers Alba, Hofmann Nina,

Nystrup Larsen Catherine

Espergærde IF

4.150


2.400

6.650


13.200  

(19)


-

-

-



-  

13.200

20.


UKR

ALCOR JUNIORS

Zaika Olha, Popova Diana, Raroh

Sofiia, Salmanova Alina, Laptii

Khrystyna, Ozhered Vladlena, Klinova

Alina, Kasko Dariia

FAGGU

3.850


2.900

6.400


13.150  

(20)


-

-

-



-  

13.150

21.


BLR

Silfida

Abukhovici Neli, Ausiannika Yellizaveta,

Beliauskay Iryna, Ilyina Katsiarina,

Kochyna Katsiarina, Krez Viktoryia,

Shcharbako Valeryia, Smolskaya Alisa,

Veras Maryia

Silfida

3.550


2.850

6.700


13.100  

(21)


-

-

-



-  

13.100

22.


HUN

Lavender

Vereska Lilla, Szabó Réka, Huszák

Anna, Merkely Zita, Valki Laura,

Sasvári Emília, Szabolcsi Lili, Árkay

Zsófia, Margaritiisz Fanni, Mácsik

Mercédesz

MTK

3.800


2.300

6.250


12.350  

(22)


-

-

-



-  

12.350

23.


CZE

GK Sokol Opava

Brodská Barbora, Riborschová

Vladěna, Flašková Karolína,

Gatnárková Beáta, Klimundová

Marianna, Lexová Barbora, Koleňáková

Vanesa

GK Sokol Opava

3.750


2.550

5.950


12.250  

(23)


-

-

-



-  

12.250

24.


DEN

Team Bella

Bloksø Frederikke Leth, Larsen Mette

Gerløv , Knudsen Daniella Duedahl ,

Køhlert Anna Engdal , Andersen Louise

, Jørgensen Laura Buch , Jakobsen

Kathrine Julie , Lippert Silke ,

Henriksen Viktoria Thorup , Kilhof

Karina

Club Greve/ Danish Gymnastic

Federation

3.400


2.450

6.300


12.150  

(24)


-

-

-



-  

12.150

 © 2017 http://rgform.eu       Printed 19.06.2017 17:18:00


Do'stlaringiz bilan baham:


Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©fayllar.org 2017
ma'muriyatiga murojaat qiling